Długopis plastikowy żelowy zmazywalny ENRICA
Cena katalogowa (netto): 2.81zł
Zestaw piśmienny długopis półżelowy i ołówek automatyczny z aluminium z recyklingu SIEGFRIED
Cena katalogowa (netto): 14.85zł
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe BERNARD
1438307
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw piśmienniczy wykonany z błyszczącego chromowanego metalu, składający się z długopisu i pióra kulkowego, oba elementy piszą na niebiesko.
od 37.27zł
netto
Cena katalogowa:
43.85zł
Dostępne od ręki: 39 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 17,5 x 5,5 x 2,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,140 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 19 x 30.5 x 19; Duże: 32.5 x 39.5 x 32 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 5,600 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,800 kg |
| Opakowanie produktu | papierowe/kartonowe etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571039827 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe BERNARD - szary | |
| 2026-08-18 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.