Długopis tekturowy PAOLA
Cena katalogowa (netto): 1.32zł
Długopis półżelowy soft touch z aluminium z recyklingu CONSTANZE
Cena katalogowa (netto): 2.15zł
Zakreślacz RPET CRISTIANO
1395208
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Żółty zakreślacz wykonany z RPET, w transparentnej szronionej obudowie.
od 1.76zł
netto
Cena katalogowa:
2.29zł
Dostępne od ręki: 14 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | rPET |
|---|---|
| Kolor | żółty |
| Wymiar produktu | 11,8 x 2,6 x 1,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,021 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 14.5 x 19.5 x 14.5; Duże: 22.5 x 74.5 x 26 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,950 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,500 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571038059 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.