Długopis bambusowy ROSETTA
Cena katalogowa (netto): 3.60zł
Długopis tekturowy ILARIA
Cena katalogowa (netto): 1.32zł
Długopis metalowy BETTY
1378204
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis wykonany z aluminium, posiada duży niebieski wkład.
od 1.96zł
netto
Cena katalogowa:
2.55zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | aluminium |
|---|---|
| Kolor | czerwony, niebieski, szary, zielony, złoty |
| Wymiar produktu | 14,5 x ⌀ 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,019 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 9 x 14.8 x 9; Duże: 16.5 x 48.5 x 20 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,950 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,850 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571035959 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.