Długopis plastikowy transparentny JASMIN
Cena katalogowa (netto): 1.32zł
Długopis tekturowy DOMENICA
Cena katalogowa (netto): 0.88zł
Długopis plastikowy WIKTORIA
1255724
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Przyjazny dla środowiska długopis wykonany z półprzeźroczystego plastiku PET pochodzącego z recyklingu. Długopis posiada niebieski wkład.
od 0.81zł
netto
Cena katalogowa:
1.05zł
Dostępne od ręki: 24 045 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik, rPET |
|---|---|
| Kolor | jasnoniebieski |
| Wymiar produktu | 14,8 x ø 1,1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,012 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 10 x 15 x 10; Duże: 31 x 52 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,500 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,500 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Kod celny | 4064571029156 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.