Ołówek wieczny bambusowy AMBER
Cena katalogowa (netto): 1.85zł
Długopis plastikowy WIKTORIA
Cena katalogowa (netto): 1.05zł
Długopis plastikowy transparentny JASMIN
1255266
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis wykonany z plastiku pozyskiwanego z recyklingu (przetworzony PET), przezroczysty, ze srebrnymi akcentami i gumową strefą chwytu.
od 1.02zł
netto
Cena katalogowa:
1.32zł
Dostępne od ręki: 13 379 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, rPET |
|---|---|
| Kolor | jasnoniebieski, przeźroczysty |
| Wymiar produktu | 14,6 x ø 1,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,015 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 10 x 15 x 10; Duże: 32.5 x 53 x 24 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,700 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,700 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571029132 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Długopis plastikowy transparentny JASMIN - jasnoniebieski | |
| 2026-08-04 | 84900 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.