Długopis metalowy z koroną DYLAN
Cena katalogowa (netto): 6.90zł
Długopis metalowy GABRIELLA
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
1057603
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis metalowy marki Mark Twain z chromowanymi elementami i piszącym na niebiesko, dużym wkładem. Długopis zapakowany w ozdobne pudełko.
od 30.03zł
netto
Cena katalogowa:
39.00zł
Dostępne od ręki: 1 502 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 14,5 x ø 1,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,154 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 19 x 31 x 19; Duże: 32 x 39.5 x 37.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 7,300 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,350 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571000889 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Długopis metalowy Mark Twain MARCOS - czarny | |
| 2026-09-22 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.