Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
Cena katalogowa (netto): 2.37zł
Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
Cena katalogowa (netto): 39.00zł
Długopis metalowy z koroną DYLAN
1048803
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Metalowy długopis z mechanizmem obrotowym, zakończony koroną i kryształkiem Swarovskiego. Wkład pisze na niebiesko.
od 5.31zł
netto
Cena katalogowa:
6.90zł
Dostępne od ręki: 1 403 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, różowy |
| Wymiar produktu | 14,4 x ø 0,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,017 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 9.5 x 15.3 x 9.5; Duże: 27 x 31 x 18 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,350 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571000667 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Długopis metalowy z koroną DYLAN - biały | |
| 2026-09-22 | 5000 |
| Długopis metalowy z koroną DYLAN - różowy | |
| 2026-11-03 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.