Zwijany plecak na laptopa 15" z RPET
Cena katalogowa (netto): 24.30zł
Brelok do kluczy z aluminium z recyklingu, otwieracz do butelek
Cena katalogowa (netto): 1.78zł
Bawełniany worek ze sznurkiem
VA334-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek ze sznurkiem umożliwiającym noszenie na plecach, pomieści drobne zakupy lub strój sportowy na siłownię, produkt wykonany z bawełny o gramaturze 140 g/m², zgodny z certyfikatem FAIRTRADE
od 6.23zł
netto
Cena katalogowa:
7.88zł
Dostępne od ręki: 117 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, granatowy |
|---|---|
| Materiał | bawełna 140 g/m2 |
| Wymiar produktu | 38 x 42 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 100 |
| Opakowanie produktu | without individual packaging |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 51 x 20 x 46 cm |
| Waga kartonu | 12 |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.