Reoink pluszowa świnka RPET
Cena katalogowa (netto): 21.80zł
LioFob pluszowy lew brelok
Cena katalogowa (netto): 12.52zł
Reroar pluszowy lew RPET
AP800032
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Pluszowy lew RPET z koszulką do nadruku z poliestru RPET.
od 16.79zł
netto
Cena katalogowa:
21.80zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 040 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | brązowy |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 53.88889 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 180 |
| Wymiary kartonu (cm) | 63×45×58 cm |
| Kod celny | 9503004100 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Reroar pluszowy lew RPET - brązowy | |
| 2026-06-05 | 5040 |
| 2026-08-17 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.