BooCart żeton do wózka / brelok
Cena katalogowa (netto): 2.01zł
Clorby brelok
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
BeerCart żeton do wózka / brelok
AP808265
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Brelok wykonany z recyklingowanej stali nierdzewnej z otwieraczem do butelek i żetonem do wózka sklepowego.
od 2.50zł
netto
Cena katalogowa:
3.25zł
Dostępne od ręki: 16 353 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
20 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 40×66×2 mm |
| Waga produktu | 23 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44×32×15 cm |
| Kod celny | 8205510000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| BeerCart żeton do wózka / brelok - srebrny | |
| 2026-07-10 | 10000 |
| 2026-09-28 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.