Risaiku pudełko na lunch
Cena katalogowa (netto): 43.38zł
Matsu uchwyt na telefon z notatnikiem / karteczki
Cena katalogowa (netto): 11.18zł
Kotetsu pudełko na lunch
AP800541
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Pudełko na lunch ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu z bambusową pokrywką i bezpiecznym zamknięciem na klamrę. Z 2 przegródkami o pojemności 340 i 600 ml.
od 52.95zł
netto
Cena katalogowa:
68.76zł
Dostępne od ręki: 2 706 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 170×115×85 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 40×37×50 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kotetsu pudełko na lunch - srebrny | |
| 2026-10-06 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.