CreaStick Circle personalizowany notatnik z kartkami samoprzylepnymi
Cena katalogowa (netto): 10.06zł
Namoo tabliczka / plakietka z imieniem
Cena katalogowa (netto): 1.34zł
CreaStick Circle Eco personalizowany notatnik z kartkami samoprzylepnymi
AP716765
Cena katalogowa (netto): 10.29zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany notatnik z samoprzylepnymi karteczkami z okładką z papieru kraft. Zawiera 50 karteczek samoprzylepnych z papieru makulaturowego. Cena obejmuje okładkę zewnętrzną z nadrukiem w full kolorze. Min. ilość: 100 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 75×75×5 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 600 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.