Cohol Wrist uchwyt na telefon / bransoletka
Cena katalogowa (netto): 5.03zł
Dimlo teczka na dokumenty
Cena katalogowa (netto): 63.43zł
Subyard Mobile Safe personalizowana smycz/uchwyt na telefon RPET
AP716734
Cena katalogowa (netto): 11.74zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wykonana na zamówienie smycz do telefonu komórkowego RPET z metalowym karabińczykiem, klamrą bezpieczeństwa i zawieszką do telefonu z full kolorowym nadrukiem, wykonaną z odpornego na rozdarcie papieru. Z grafiką nadrukowaną metodą sublimacji po obu stronach. Min. ilość: 100 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 20×550 mm |
| Waga produktu | 15 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×28×38 cm |
| Kod celny | 6307909899 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.