Liguria spray do oleju/oliwy
Cena katalogowa (netto): 16.77zł
Malabar młynek do soli i pieprzu
Cena katalogowa (netto): 48.07zł
Semman młynek do soli i pieprzu
AP812431
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ręczny młynek do soli i pieprzu ze stali nierdzewnej z ceramicznym rdzeniem mielącym i szklanym pojemnikiem, 180 ml.
od 15.49zł
netto
Cena katalogowa:
20.12zł
Dostępne od ręki: 4 097 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø65×135 mm |
| Waga produktu | 218.75 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 48 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×32×30 cm |
| Kod celny | 8205510000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.