Tenkebo stacja pogodowa
Cena katalogowa (netto): 39.13zł
SeeCharge ładowarka indukcyjna
Cena katalogowa (netto): 39.13zł
WheaCharge ładowarka indukcyjna
AP864020
Cena katalogowa (netto): 42.56zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szybka ładowarka indukcyjna (15W) w ekologicznej obudowie z plastiku ze słomy pszenicznej i bambusa. Zawiera kabel USB.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
30 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | słoma pszeniczna |
| Wymiar produktu | ø100×8 mm |
| Waga produktu | 88 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 54.5×23.5×31 cm |
| Kod celny | 8504409590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39759 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.