CreaFelt Back personalizowany plecak
Cena katalogowa (netto): 134.16zł
Herkool głośnik bezprzewodowy
Cena katalogowa (netto): 72.67zł
CreaFelt Money personalizowana portmonetka
AP716630
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowana, filcowa torebka RPET z klapą i tyłem z full nadrukiem. Z charakterystyczną metką RPET. Cena zawiera nadruk sublimacyjny. Min. Ilość: 50 szt.
od 13.34zł
netto
Cena katalogowa:
17.33zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Filc PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 114×77 mm |
| Waga produktu | 18 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×28×38 cm |
| Kod celny | 4202329090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.