Grobina szklany kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 29.63zł
Lanai szklany pojemnik
Cena katalogowa (netto): 16.21zł
Momomi XL szklany słoik
AP800463
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Słoik do przechowywania ze szkła borokrzemowego z bambusową pokrywką, 1000 ml. Idealny do przechowywania suchej żywności i składników.
od 21.52zł
netto
Cena katalogowa:
27.95zł
Dostępne od ręki: 2 272 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | szkło borokrzemowe |
| Wymiar produktu | ø100×150 mm |
| Waga produktu | 375 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 56×45×37.5 cm |
| Kod celny | 7013499900 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.