Ferroca pudełko na lunch ze stali nierdzewnej
Cena katalogowa (netto): 39.13zł
Bondina S szklany kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 24.60zł
InoxCook waga kuchenna
AP810465
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Cyfrowa waga kuchenna ze stali nierdzewnej z podświetlanym wyświetlaczem. Pojemność: 5 kg, podziałka 1 g, jednostki miary: g/oz. Działa na 2 baterie AAA, bez baterii.
od 42.18zł
netto
Cena katalogowa:
54.78zł
Dostępne od ręki: 4 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
1 500 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 140×180×18 mm |
| Waga produktu | 265 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 40.5×24.5×31 cm |
| Kod celny | 8423101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| InoxCook waga kuchenna - srebrny | |
| 2026-07-10 | 1500 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.