Andina szklana butelka izolująca
Cena katalogowa (netto): 44.72zł
Suncase personalizowane etui na okulary
Cena katalogowa (netto): 15.65zł
Platoon sztućce/zestaw sztućców kempingowych
AP806656
Cena katalogowa (netto): 27.95zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Składany zestaw sztućców kempingowych ze stali nierdzewnej z aluminiowymi uchwytami, 300D polyester. Zawiera widelec, nóż i łyżkę. W czarnym etui.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
3448 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 110×70×20 mm |
| Waga produktu | 108.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 120 |
| Wymiary kartonu (cm) | 24×22.5×42.5 cm |
| Kod celny | 8215201000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17191 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.