SuboProduce personalizowany worek
Cena katalogowa (netto): 27.82zł
SuboProduce Mesh personalizowany worek
Cena katalogowa (netto): 29.49zł
Hiddins scyzoryk
AP721902
Cena katalogowa (netto): 15.43zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Scyzoryk ze stali nierdzewnej z bambusową rękojeścią i 9 funkcjami. Z paskiem do noszenia ze skóry PU.
Ilość Cena netto |
1093 w 24-48h
0 w 5-10 dni
5000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 25×90×15 mm |
| Waga produktu | 70.83333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 120 |
| Wymiary kartonu (cm) | 21.5×18.5×23 cm |
| Kod celny | 8211930000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Hiddins scyzoryk - naturalny | |
| 2026-05-06 | 5000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3612 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
791 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
159335 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
11953 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.