Powrót do listy produktów
Forever kalendarz wieczny
Cena katalogowa (netto): 34.66zł
Flumber RPET personalizowany pokrowiec na składaną parasolkę
AP718697
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany pokrowiec na składaną parasolkę, 190T RPET pongee. Cena zawiera nadruk sublimacyjny. Kompatybilny z AP731636, AP741691, AP761350, AP800729: Min. ilość: 50szt.
od 15.07zł
netto
Cena katalogowa:
19.57zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Wymiar produktu | 210×75 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 400 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.