CreaFitt dysk ze skalą BMI
Cena katalogowa (netto): 4.30zł
CreaRain Square RPET personalizowany parasol
Cena katalogowa (netto): 136.96zł
CreaRain Eight RPET personalizowany parasol
AP718692
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany, 8 panelowy, automatyczny parasol z metalowym trzonkiem, ożebrowaniem z włókna szklanego i drewnianą rączką. 190T RPET pongee. Z nadrukiem sublimacyjnym na wszystkich panelach i metką RPET. Min. ilość: 50szt.
od 122.68zł
netto
Cena katalogowa:
159.32zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | 190T pongee z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | ø1000×825 mm |
| Waga produktu | 273.16667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 15 |
| Wymiary kartonu (cm) | 104.6×18×10 cm |
| Kod celny | 6601992000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.