Trucker 30 linijka 30cm, ciężarówka
Cena katalogowa (netto): 6.76zł
Fargesia uchwyt na telefon
Cena katalogowa (netto): 8.94zł
Balman butelka ze stali nierdzewnej
AP800430
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka ze stali nierdzewnej z bambusową pokrywką, 750 ml.
od 15.49zł
netto
Cena katalogowa:
20.12zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø72×242 mm |
| Waga produktu | 190 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 38.5×51.5×38.5 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.