Tobi stojak na długopisy
Cena katalogowa (netto): 26.20zł
Dravis worek ze sznurkami
Cena katalogowa (netto): 5.59zł
Crystalline pojemnik na długopis
AP813012
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Przezroczysty, wielofunkcyjny stojak biurkowy z plastiku z miejscem na długopisy i wyświetlaczem. Posiada funkcje termometru, zegara, alarmu i kalendarza. Z baterią guzikową w zestawie.
od 21.52zł
netto
Cena katalogowa:
27.95zł
Dostępne od ręki: 2 775 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | 100×120×53 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 56×31.5×56 cm |
| Kod celny | 9105910000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Crystalline pojemnik na długopis - transparentny | |
| 2026-05-28 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.