Pennot karteczki samoprzylepne
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
Crystalline pojemnik na długopis
Cena katalogowa (netto): 27.95zł
Tobi stojak na długopisy
AP809353
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Stojak na długopisy z 4 portami USB, podświetlany na niebiesko. Możliwość personalizacji. Materiał ABS.
od 20.17zł
netto
Cena katalogowa:
26.20zł
Dostępne od ręki: 8 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | plastik ABS |
| Wymiar produktu | ø80×105 mm |
| Waga produktu | 168 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 55×46.5×46.5 cm |
| Kod celny | 8471900000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.