EpoFridgy personalizowany magnes na lodówkę
Cena katalogowa (netto): 7.93zł
Fridgy personalizowany magnes na lodówkę
Cena katalogowa (netto): 3.91zł
Moristel zestaw do wina
AP804907
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw do wina z 4 akcesoriami w czarnym pudełku prezentowym.
od 21.09zł
netto
Cena katalogowa:
27.39zł
Dostępne od ręki: 2 263 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 223×80×30 mm |
| Waga produktu | 206 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44.5×24.5×35 cm |
| Kod celny | 8215201000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.