Savacut deska do krojenia
Cena katalogowa (netto): 30.75zł
BagSave L personalizowany pokrowiec na walizkę RPET
Cena katalogowa (netto): 173.29zł
BagSave M personalizowany pokrowiec na walizkę RPET
AP715009
Cena katalogowa (netto): 150.93zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Pokrowiec na bagaż wykonany na zamówienie, wykonany z RPET, zapinany na rzep. Pasuje do walizek średniej wielkości o wymiarach do 42x62x26 cm. Z nadrukowaną grafiką sublimacyjną na całej powierzchni. Wykonany w 92% z poliestru RPET i w 8% z elastanu (185 g/m²), z charakterystyczną metką RPET. Min. ilość: 25 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 420×620×260 mm |
| Waga produktu | 49 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 75 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 6307909899 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.