Brotzeit XL personalizowana torba na chleb RPET
Cena katalogowa (netto): 83.85zł
Visicard Safe personalizowane wizytówki odporne na rozdarcie
Cena katalogowa (netto): 78.26zł
CreaStick Fridge Cargo personalizowany magnes na lodówkę
AP716803
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wykonany na zamówienie, kolorowy magnes na lodówkę w kształcie ciężarówki z samoprzylepnymi karteczkami. Zawiera 50 arkuszy samoprzylepnych karteczek z papieru z recyklingu (75×75 mm). Min. ilość: 100 szt.
od 11.19zł
netto
Cena katalogowa:
14.53zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 212×102×10 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 280 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 3926909790 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.