CreaPark Eco karta parkingowa
Cena katalogowa (netto): 7.49zł
Holty Eco uchwyt na długopis
Cena katalogowa (netto): 10.62zł
Resban zestaw taśm do ćwiczeń
AP721906
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw elastycznych taśm do ćwiczeń z 3 taśmami o różnym oporze (lekki, średni, ciężki) z gumy TPE. W etui ze sznurkiem.
od 9.82zł
netto
Cena katalogowa:
12.75zł
Dostępne od ręki: 4 352 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | wielokolorowy |
|---|---|
| Materiał | guma |
| Wymiar produktu | 220×90×10 mm |
| Waga produktu | 68 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 32×19.5×30.5 cm |
| Kod celny | 9506919000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Resban zestaw taśm do ćwiczeń - wielokolorowy | |
| 2026-09-07 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.