Electra ładowarka indukcyjna
Cena katalogowa (netto): 29.63zł
Burnham długopis / linijka
Cena katalogowa (netto): 2.24zł
Pentax zakreślacz
AP721454
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zakreślacz z 5 końcówkami w kształcie kwiatka.
od 4.74zł
netto
Cena katalogowa:
6.15zł
Dostępne od ręki: 28 106 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
80 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | wielokolorowy |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | ø98×18 mm |
| Waga produktu | 44 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 50×44×54 cm |
| Kod celny | 9608200000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Pentax zakreślacz - wielokolorowy | |
| 2026-06-30 | 50000 |
| 2026-08-31 | 30000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.