Godello zestaw do wina
Cena katalogowa (netto): 54.78zł
Fix It multi tool / narzędzie wielkofuncyjne
Cena katalogowa (netto): 43.60zł
Nautilus kieliszek
AP808011
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Metalowy kieliszek, 70 ml.
od 16.35zł
netto
Cena katalogowa:
21.24zł
Dostępne od ręki: 33 801 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø50×60 mm |
| Waga produktu | 65 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36×25.5×28 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.