Ecodoc teczka na dokumenty
Cena katalogowa (netto): 8.05zł
Carrypill brelok z pojemnikiem na tabletki
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
Tomtit domek dla ptaków
AP718123
Cena katalogowa (netto): 13.98zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Drewniany domek dla ptaków. Dostarczany rozłożony.
Ilość Cena netto |
2825 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | Drewno HDF |
| Wymiar produktu | 165×142×120 mm |
| Waga produktu | 190 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 120 |
| Wymiary kartonu (cm) | 59×39×37 cm |
| Kod celny | 4421999999 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100817 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
41835 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
225930 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
43968 | 6000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
14074 | 18900

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.