Tortuga ręcznik plażowy z recyklingowanej bawełny i torba ze ściągaczem
Cena katalogowa (netto): 35.78zł
Metpuk notes RPU
Cena katalogowa (netto): 12.86zł
Balsamea notes
AP800699-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes spiralny z papieru z recyklingu, 80 kartek w linie. Format A6. W zestawie papier z recyklingu i długopis z polipropylenu z recyklingu z niebieskim wkładem.
od 8.53zł
netto
Cena katalogowa:
10.04zł
Dostępne od ręki: 4 898 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, naturalny, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 126×176×10 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 39×28×20 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.