CreaLimb personalizowane rękawy RPET
Cena katalogowa (netto): 43.60zł
Tortuga ręcznik plażowy z recyklingowanej bawełny i torba ze ściągaczem
Cena katalogowa (netto): 35.78zł
League Poduszka stadionowa RPET
AP800267-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Poduszka stadionowa z włókniny RPET z kieszenią.
od 6.03zł
netto
Cena katalogowa:
7.83zł
Dostępne od ręki: 3 218 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | Włóknina z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 300×300 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 32×32×60 cm |
| Kod celny | 9404909000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.