Darkly długopis
Cena katalogowa (netto): 2.90zł
Picohip Torba biodrowa RPET / nerka
Cena katalogowa (netto): 15.20zł
Fractus mini parasol RPET
AP800283-06A
Cena katalogowa (netto): 40.14zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ręczny, wiatroodporny, składany na 3 części mini parasol z 6 panelami, w pasującym kolorystycznie pokrowcu i zapinanym na zamek twardym etui EVA. Z metalową ramą, żebrami z włókna szklanego i kompaktową rączką z paskiem na rękę. Pongee 190T RPET, z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2057 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3024 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | bordo, ciemnoniebieski, czarny |
|---|---|
| Materiał | 190T pongee z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | ø900×500 mm |
| Waga produktu | 275 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 33.5×25×39.5 cm |
| Kod celny | 6601910000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Fractus mini parasol RPET - ciemnoniebieski | |
| 2026-09-07 | 3024 |
| Fractus mini parasol RPET - czarny | |
| 2026-09-07 | 3024 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.