Powrót do listy produktów
CuffCharge smycz na nadgarstek, uchwyt na telefon, kabel 60W RPET
Cena katalogowa (netto): 16.49zł
HolCharge smycz, uchwyt na telefon, kabel 60W RPET
AP864133-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Smycz RPET do telefonu z uchwytem na telefon, karabińczykiem i zintegrowanym kablem ładującym USB-C do USB-C z ukrytymi złączami. Obsługuje szybkie ładowanie PD 60 W i transfer danych.
od 16.60zł
netto
Cena katalogowa:
19.53zł
Dostępne od ręki: 4 997 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno-zielony, ciemnoniebieski, czarny |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 58×660×10 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35×25×26 cm |
| Kod celny | 8544429090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.