Colsip składana butelka
Cena katalogowa (netto): 20.68zł
Chabag herbata liściasta, 40g - earl grey
Cena katalogowa (netto): 30.19zł
Kovary kubek
AP800603-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek ceramiczny z miękkim w dotyku, gumowanym wykończeniem, z czarnym wnętrzem i rantem, 300 ml. Specjalna powłoka do grawerowania, grawerowane logo w kolorze dopasowanym do wnętrza. W pudełku z papieru kraft.
od 16.35zł
netto
Cena katalogowa:
21.24zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno szary, czerwony, fuksji, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | ø80×95 mm |
| Waga produktu | 333.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 50.5×28.2×33.5 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.