SuboBag Power personalizowany organizer RPET
Cena katalogowa (netto): 87.20zł
Rafob brelok kabel ładujący USB
Cena katalogowa (netto): 10.51zł
Powerdesk wielofunkcyjny uchwyt na długopisy RABS
AP864124-01
Cena katalogowa (netto): 51.43zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wielofunkcyjny uchwyt na długopisy z recyklingowanego ABS z uchwytem na telefon, wbudowaną szybką ładowarką bezprzewodową (10 W), 1 portem USB i 1 portem USB-C. W zestawie kabel USB do ładowania.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2816 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | plastik ABS |
| Wymiar produktu | 88×100×88 mm |
| Waga produktu | 216 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 54×47.5×21.5 cm |
| Kod celny | 8544429090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.