Stressul antystres
Cena katalogowa (netto): 5.36zł
Festivo wielokrotnego użytku kubek na imprezy
Cena katalogowa (netto): 1.40zł
Festivo Plus wielokrotnego użytku kubek na imprezy
AP800285-01
Cena katalogowa (netto): 1.86zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wielorazowy kubek na imprezy wykonany z tworzywa PP, 500 ml.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
50350 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, biały matowy, czarny |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | ø85×140 mm |
| Waga produktu | 24 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 53×33×43 cm |
| Kod celny | 3924100090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Festivo Plus wielokrotnego użytku kubek na imprezy - biały | |
| 2026-05-07 | 50350 |
| Festivo Plus wielokrotnego użytku kubek na imprezy - biały matowy | |
| 2026-05-07 | 100099 |
| Festivo Plus wielokrotnego użytku kubek na imprezy - czarny | |
| 2026-05-07 | 49587 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.