Refelt Cool Torba termiczna RPET
Cena katalogowa (netto): 17.89zł
Rekan Hip torba biodrowa z recyklingowanego płótna
Cena katalogowa (netto): 12.86zł
Subobag Party personalizowana torba na ramię RPET
AP716929-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na ramię wykonana na zamówienie, wykonana z poliestru 600D RPET, z regulowanym paskiem i przegrodą zapinaną na zamek. Z nadrukowaną grafiką sublimacyjną na całej powierzchni i charakterystyczną metką RPET. Min. ilość: 25 szt.
od 47.52zł
netto
Cena katalogowa:
55.90zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 290×156×100 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 80 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.