Renaslu L Butelka termiczna RSS
Cena katalogowa (netto): 46.40zł
Rebby Oro Kubek termiczny RSS
Cena katalogowa (netto): 33.54zł
Roppar Oro Butelka izolowana miedzią RSS
AP800159-97
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka próżniowa z podwójną ścianką, wykonana z recyklingowanej stali nierdzewnej, z miedzianą izolacją i błyszczącym metalicznym wykończeniem, o pojemności 500 ml. Miedziana izolacja utrzymuje ciepło napojów przez 12 godzin, a zimno przez 24 godziny.
od 33.26zł
netto
Cena katalogowa:
39.13zł
Dostępne od ręki: 3 952 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | róża, złoty |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø70×260 mm |
| Waga produktu | 278 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 25 |
| Wymiary kartonu (cm) | 39.5×39.5×29.5 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.