Quattro Długopis RABS 4-kolorowy
Cena katalogowa (netto): 1.66zł
Roppar Oro Butelka izolowana miedzią RSS
Cena katalogowa (netto): 39.13zł
Renaslu L Butelka termiczna RSS
AP808308-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka izolowana próżniowo, z podwójnymi ściankami, wykonana ze stali nierdzewnej z recyklingu, z bambusową pokrywką, 750 ml.
od 39.44zł
netto
Cena katalogowa:
46.40zł
Dostępne od ręki: 3 891 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø75×260 mm |
| Waga produktu | 344 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 25 |
| Wymiary kartonu (cm) | 43.5×43.5×29.5 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Renaslu L Butelka termiczna RSS - srebrny | |
| 2026-06-25 | 2985 |
| 2026-07-30 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.