Noricano Kubek termiczny RSS
Cena katalogowa (netto): 40.25zł
Refelt Ride Organizer do bagażnika samochodowego RPET
Cena katalogowa (netto): 54.78zł
Baruntse Butelka termiczna RSS
AP800142-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Dwuścienna, izolowana butelka próżniowa ze stali nierdzewnej z pokrywką z PP i karabińczykiem z recyklingowanego aluminium. Pojemność 500 ml.
od 32.71zł
netto
Cena katalogowa:
42.48zł
Dostępne od ręki: 2 740 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, naturalny, zielony |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø65×250 mm |
| Waga produktu | 284 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 61×37×28 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.