Spatox Świąteczna szpatułka do pieczenia
Cena katalogowa (netto): 7.34zł
Lauder Plecak RPET
Cena katalogowa (netto): 65.96zł
Walton Plecak na dokumenty RPET
AP800074-06A
Cena katalogowa (netto): 64.84zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
2 w 1 – plecak z RPET i torba na dokumenty z przegrodą na zamek błyskawiczny, 2 kieszeniami z przodu na zamek błyskawiczny i wyściełaną przegrodą na laptopa (15″). Z wyściełanymi plecami i paskami na ramię. W zestawie dodatkowy, odpinany pasek na ramię do użytku jako torba na dokumenty. Poliester 600D RPET, z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1993 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 280×400×130 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 62×43×32 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.