Ramet długopis
Cena katalogowa (netto): 2.57zł
Tessex długopis dotykowy
Cena katalogowa (netto): 3.13zł
Ressex długopis
AP808183-21
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis ze stali nierdzewnej z recyklingu z chromowanymi elementami. Z niebieskim wkładem.
od 2.16zł
netto
Cena katalogowa:
2.80zł
Dostępne od ręki: 11 707 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø8×131 mm |
| Waga produktu | 10 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 37.5×30×16 cm |
| Kod celny | 9608101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Ressex długopis - srebrny | |
| 2026-09-22 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.