Airmile walizka podręczna RPET
Cena katalogowa (netto): 279.50zł
Wooyo Colour jo-jo
Cena katalogowa (netto): 2.59zł
Passpu okładka na paszport RPU
AP808220-06
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Etui na paszport wykonane z recyklingowanej skóry PU z wewnętrznymi kieszonkami na karty i magnetycznym zapięciem.
od 18.94zł
netto
Cena katalogowa:
24.60zł
Dostępne od ręki: 173 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, niebieski, szary |
|---|---|
| Materiał | Skóry PU z recyklingu |
| Wymiar produktu | 103×145×15 mm |
| Waga produktu | 71.25 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 80 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36×22.5×31.5 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.