Slippu Plecak na laptopa RPET
Cena katalogowa (netto): 50.31zł
Peppu podkładka pod mysz RPU
Cena katalogowa (netto): 5.59zł
Kellogg Plecak na dokumenty RPET
AP808275-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Dwufunkcyjny plecak RPET i zarazem torba na dokumenty z 2 przegrodami na suwak, kieszenią przednią na suwak i wyściełaną przegrodą na laptopa (15″). Z kieszenią antykradzieżową, paskiem na wózek, wyściełanym tyłem i paskami na ramiona. Poliester RPET 600D, z charakterystyczną metką RPET.
od 90.39zł
netto
Cena katalogowa:
117.39zł
Dostępne od ręki: 1 859 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, naturalny, szary |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 320×460×200 mm |
| Waga produktu | 750 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 10 |
| Wymiary kartonu (cm) | 52×39×53 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.