Margarita lampa stołowa
Cena katalogowa (netto): 24.60zł
Rubbar butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu
Cena katalogowa (netto): 26.27zł
Refill Soft butelka z ze stali nierdzewnej z recyklingu
AP808162-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka ze stali nierdzewnej z recyklingu, z gumowanym wykończeniem, 790 ml.
od 20.23zł
netto
Cena katalogowa:
26.27zł
Dostępne od ręki: 6 939 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø74×257 mm |
| Waga produktu | 170 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 41×41×57 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Refill Soft butelka z ze stali nierdzewnej z recyklingu - zielony | |
| 2026-07-31 | 2000 |
| Refill Soft butelka z ze stali nierdzewnej z recyklingu - czarny | |
| 2026-06-22 | 3000 |
| 2026-09-07 | 5000 |
| Refill Soft butelka z ze stali nierdzewnej z recyklingu - szary | |
| 2026-09-07 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.