Ferdraw worek ze sznurkami "fairtrade"
Cena katalogowa (netto): 9.84zł
Boofri magnes na lodówkę
Cena katalogowa (netto): 3.34zł – 3.35złZakres cen: od 3.34zł do 3.35zł
Pudrow worek ze sznurkami RPET
AP808282-06A
Cena katalogowa (netto): 13.98zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek ze ściągaczem RPET z przednią stroną powlekaną PU i kieszenią z przodu zapinaną na suwak. Poliester RPET 600D powlekany PU z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2780 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 330×400 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 51×43×25 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Pudrow worek ze sznurkami RPET - ciemnoniebieski | |
| 2026-06-22 | 3000 |
| Pudrow worek ze sznurkami RPET - zielony | |
| 2026-06-22 | 4900 |
| Pudrow worek ze sznurkami RPET - czarny | |
| 2026-06-22 | 3000 |
| Pudrow worek ze sznurkami RPET - szary | |
| 2026-06-22 | 4800 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.