Fone opaska na nadgarstek
Cena katalogowa (netto): 0.46zł
Pullex Plecak RPU
Cena katalogowa (netto): 54.78zł
Challenger Plecak RPET
AP808284-00
Cena katalogowa (netto): 24.04zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak RPET z główną komorą zapinaną na zamek, przednią kieszenią zapinaną na zamek, wyściełanymi plecami i paskami na ramiona. Poliester RPET 600D, z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2766 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, czerwony, naturalny, niebieski, szary, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 280×380×120 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 42×39×50 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.